Projektid

Projekt ”Niiduki soetamine loomemajja"

KOP projekti rahastusel on loomemaja ümbruse korrastamiseks soetatud robotniiduk.  Projekti kogumaksumus oli 2607 eurot. „Projekti on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest“.

Projekt “Huvitavate kohtumiste reede”

Projekti tulemusena on Ristil tekkinud juurde uus vabaaja ürituste seeria, kogukonnaliikmetel on tekkinud juurde uus võimalus omavahel suhelda. Kohtumisõhute  projekti kogumaksumus oli 2520 eurot, „Projekti on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest“.

Projekt “Uued võimalused”

2020.aasta KOP sügisvoorus saime rahastuse tikkimismasina ja Cricut lõikamismasina soetamiseks. Projekti eesmärgiks on uued ja mitmekesisemad võimalused tegelda oma hobidega ja kasutada soetatud käsitöövahendeid igapäevaste tarbeesemete tuunimiseks. Projekt kogumaksumus on 3258 eurot. “Projekti on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest“.

KOP Projekt “Muusika kõigile”

Kohaliku omaalgatus programmi toel viisime ellu projekti “Muusika kõigile”. Loomemajas on nüüd muusikakeskus, mis tagab meie maja üritustele parema muusikalise tausta ja muudab üritused osalejatele nauditavamaks. Projekti maksumus oli 666 eurot. „Projekti on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest“.

KOPi projekt “Lapsed tuppa, tali tuleb”

KOPi projekti “Lapsed tuppa, tali tuleb” raames soetatakse väikest sorti kangasteljed ja uued käärpuud. See võimaldab nii lasteaia kui koolilastel neile sobivas mõõdus kangastelgedel tutvuda kangakudumisega ja kududa omale “oma vaip”. Täiskasvanud kangakudumishuvilistel on kangakudumine muutunud mugavamaks ja lõime käärimine kvaliteetsemaks.

Kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest sai meie projekt 1850 eurot.

Kangastelgedega saab tutvuda ja neil kududa Loomemaja lahtiolekuaegadel. Kõik huvilised on alati teretulnud.